Фанати «Шахтаря», «Динамо», «Карпат» та інших клубів, чиї вболівальники були на Інтер Суперкубок України, в унісон заспівали Гімн України!
Також, на матчі заспівали усім відомий хіт «Хто не скаче той - москаль!»
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Фанати «Шахтаря», «Динамо», «Карпат» та інших клубів, чиї вболівальники були на Інтер Суперкубок України, в унісон заспівали Гімн України!
Також, на матчі заспівали усім відомий хіт «Хто не скаче той - москаль!»