Учасник стартового матчу першого Чемпіонату України, екс-форвард збірної Іван Гецко, назвав фаворита майбутнього сезону.
Учасник стартового матчу першого чемпіонату України, екс-форвард збірної Іван Гецко, назвав фаворита майбутнього сезону.
«
У цьому чемпіонаті я віддаю перевагу київським «Динамо», бо там більш спокійна та стабільна обстановка. Думаю, шанси на Чемпіонство є ще у «Дніпра» і «Шахтаря». Хоча в «Дніпрі» зараз дуже важка фінансова ситуація. Що стосується «Металіста», то вони будуть вести боротьбу за третє місце. Там теж не все в порядку з грошима. Можливо, навіть буде розпродаж гравців ... Всі ці втечі з «Шахтаря», звичайно, нічого доброго донеччанам не принесуть. Але найвідданіші клубу футболісти залишилися в команді. Бразильці бразильцями, а кістяк зберігся. І вони будуть битися до кінця. Тепер «Шахтар» буде грати не на класі, як раніше, а на характері. Думаю, у них сформується свій уболівальник в тому місті, де вони вирішать грати. І це об'єднає наш футбол. А «Чорноморець», «Зоря» і донецький «Металург» розіграють решту путівок в єврокубки. Поки ці сім команд - еліта нашого футболу», - цитує Гецка
segodnya.ua.