Генеральний директор
«Шахтаря
» Сергій Палкін
в інтерв'ю газеті «Спорт день за днем»поділився планами донецького клубу на майбутнє.
«Завоювання цього Cуперкубка можна вважати одним з найпомітніших досягнень нашого клубу У політичній ситуації в країні наш успіх переоцінити неможливо Ця перемога, першу чергу, для народу Донбасу і наших уболівальників Сподіваюся, вона підніме їм настрій».
«На щастя, ситуація з втікачами нормалізується. Фред прилетів, Дентіньо повинен повернутися в четвер, найближчим часом чекаємо і Тейшейру. З рештою трьома переговори тривають. Намагаємося вплинути на них за допомогою агентів. Легіонерів можна зрозуміти. Коли вони бачать новинні зведення про пригоди в деяких регіонах України, дізнаються про те, що сталося минулого тижня, то сприйняття переноситься на всю країну Але сподіваємося, що незабаром вони переконаються: там, де ми знаходимося, все мирно і спокійно. Клуб робить все для забезпечення їх комфорту, і ніщо не загрожує їхній безпеці. Вірю, що наші зусилля не пропадуть дарма і що головний тренер скоро отримає в розпорядження всіх, на кого спочатку розраховував».
«Проблеми справді є. Мало того що ми змушені мешкати далеко від дому, звикати до нових умов, так в Києві ще й набагато складніше переміщатися по місту. Транспорту тут набагато більше, ніж у Донецьку, відповідно, і пробки на дорогах забирають багато часу. Так комфортно, як вдома, ми себе ніде себе почувати не будемо. у Донецьку у «Шахтаря» шанувальників набагато більше, ніж в будь-якому іншому регіоні України. Клуб робить все можливе, щоб організувати їх виїзд на матчі максимально зручно і в максимальній кількості. Але, на жаль, не все тут залежить від нас. Наприклад, на роботу залізничного транспорту ми впливати не можемо».
«Федерація футболу України вирішила зробити по-своєму і проводити чемпіонат в два кола. Хоча нам ця ситуація незрозуміла. Спочатку клубам було сказано запропонувати свої варіанти проведення чемпіонату, зібратися для їх обговорення і проголосувати «Шахтар» запропонував схему - грати в три етапи. Більшість клубів нас підтримали, але ФФУ це чомусь не влаштувало, і там цей варіант забракували Я не розумію: навіщо просити щось придумувати і вирішувати голосуванням, якщо потім чинити так, як хоче меншість?».