Александар Драгович: «Умови в Україні не найкращі, але в мене контракт»

Динамо Київ 24 Липня, 07:04
Австрійський захисник київського «Динамо» Александар Драгович підвів підсумки протистояння з донецьким «Шахтарем» у матчі за Суперкубок України, в якому «біло-блакитні» поступилися - 2:0.

«Матч був відкритим, але ми володіли ініціативою. «Шахтар» зіграв дуже компактно, що й допомогло донеччанам перемогти. Знаю, що у «гірників» не було всіх основних футболістів, але й ми були змушені відмовитися від чотирьох ключових виконавців», - цитує Драговича dynamo.kiev.ua.

«Ситуація в Україні? Поки я був у Києві і Львові - там все спокійно. Але я не буду прикрашати ситуацію - я професійний спортсмен, а не політик. Я намагаюся концентруватися тільки на своїй роботі. Зараз умови не найкращі, але у мене контракт з «Динамо», тому я буду віддавати всі сили в іграх за цей клуб до тих пір, поки мені гарантують безпеку».