«Матч був відкритим, але ми володіли ініціативою. «Шахтар» зіграв дуже компактно, що й допомогло донеччанам перемогти. Знаю, що у «гірників» не було всіх основних футболістів, але й ми були змушені відмовитися від чотирьох ключових виконавців», - цитує Драговича dynamo.kiev.ua.
«Ситуація в Україні? Поки я був у Києві і Львові - там все спокійно. Але я не буду прикрашати ситуацію - я професійний спортсмен, а не політик. Я намагаюся концентруватися тільки на своїй роботі. Зараз умови не найкращі, але у мене контракт з «Динамо», тому я буду віддавати всі сили в іграх за цей клуб до тих пір, поки мені гарантують безпеку».