«Дніпру» все ж доведеться обидва матчі 3-го кваліфікаційного раунду ЛЧ з «Копенгагеном» провести поза рідними стінами.
УЄФА ухвалило, що приймати датських гостей дніпряни повинні в Києві.
Матч пройде 30 липня в НСК «Олімпійський» (початок - о 19:00).
«На жаль, розвиток трагічних подій минулого тижня зробило ситуацію несумісною з проведенням матчів під егідою УЄФА», - цитує лист Ньона офіційний сайт «Дніпра».
Нагадаємо, відразу семеро гравців «Копенгагена» відмовилися летіти в Україну після трагедії з малайзійським «Боїнгом» на кордоні з Росією. І УЄФА з другої спроби довелося перенести матч.
«Прикро, що не зіграємо в Дніпропетровську, адже все місто чекало Лігу чемпіонів, - цитує асистента Мирона Маркевича Сергія Нагорняка vesti.ua.
- Але сподіваюся, що без підтримки у столиці ми не опинимося. Звичайно, доведеться вносити корективи в графік, планувати додаткові перельоти, але це зараз тільки вирішується. Нічого не можу сказати і щодо повернення Ротаня. Так, головний тренер сказав, що хотів би бачити його в команді. Але як вийде, в підсумку покаже час».
Нагадаємо, Руслан вже повідомляв, що його шляхи з «Дніпром», на превеликий жаль уболівальників, розходяться.