Миколаївській команді майстрів понад 90 років. В її історії чимало славних сторінок, вона переживала і складні часи. В останнє десятиріччя неодноразово на порядок денний виносилося питання про її подальше існування.
Миколаївський міський голова Ю. І. Гранатуров робить спроби допомогти МФК «Миколаїв», на його прохання в міжсезоння відгукнувся ряд потенційних інвесторів, які пообіцяли фінансову підтримку. Але незадовго до початку чемпіонату вони повідомили, що не в змозі це зробити. Досі в МФК «Миколаїв» немає і президента, який міг би об'єднати всі зусилля для організації нормального функціонування клубу.
Від імені тренерів, футболістів, всіх працівників МФК «Миколаїв» інформую спортивну громадськість, вболівальників про тривожну ситуацію, що склалася в клубі на старті чемпіонату.
Розпустити МФК «Миколаїв» найпростіше, але чи відродиться він і хто це зробить?
Віце-президент МФК «Миколаїв» Олег Киршов