Футболісти київського «Динамо», що брали участь сьогодні у презентації нової домашньої форми команди, дали короткі коментарі про перші враження від неї.
Олександр Шовковський: «Яка б не була форма, все одно нам потрібно виходити на футбольне поле і грати. Грати і вигравати. Від форми багато не залежить, але завжди приємно грати в новій екіпіровці».
Олег Гусєв: «Красива хороша форма. І найголовніше - зручна. Добре також, що при такій погоді в цій формі буде не жарко».
Денис Гармаш: «Красива, зручна форма. Вважаю, що це найкращий варіант нашої екіпіровки за останні чотири роки. Сподіваюся, досягнемо з нею успіхів і найкращих результатів».