Сергій Ребров: «Потрібно підсилювати всі лінії, окрім воротарської»

Динамо Київ 24 Липня, 17:37
Після презентації нової домашньої форми «біло-синіх» головний тренер киян Сергій Ребров поспілкувався з представниками ЗМІ.

– Дуже прикро, що програли в матчі за Суперкубок, але ця гра вже пройшла. Зараз наші завдання і думки зосереджені на чемпіонаті України, до якого вся команда підходить у нормальному стані.

— Склалося враження, що в першому таймі матчу за Суперкубок Ви дуже нервували біля кромки поля. Були незадоволені тим, як команда виконувала установку?

— Мені здалося, що хлопці злякалися «Шахтар» у першому таймі. Можливо, на молодих хлопців, які вперше вийшли в основному складі, лягла дуже велика відповідальність. Через це могло виникнути хвилювання, яке передалося на всю команду. Я, звичайно, теж хвилювався і намагався допомогти хлопцям.

— Сьогодні у відкритому тренуванні не брали участь Мбокані та Віда. Що з ними?

— На жаль, у Мбокані все ще невеликі проблеми з коліном, але я сподіваюся, що до матчу з «Ворсклою» він буде готовий. З Відою те ж саме.

— Після тренування ви перемовились кількома словами з Тремулінасом. Про що говорили, якщо не секрет?

— Я запитав про його стан, адже Тремулінас довго не тренувався і пізно почав збори. Мені було цікаво дізнатися думку самого футболіста про те, на скільки він готовий.

— Щось прояснилося з майбутнім француза?

— Сподіваюся, що прояснилося, але я про це нічого не знаю. Зараз він тренується з нами. Я завжди говорив, що Бенуа - професіонал, який потрібен «Динамо».

— Наскільки правдиві чутки про бажання Мбокані піти з «Динамо»?

— Думаю, що з українських легіонерів зараз хочуть виїхати відсотків 90. Наша команда не є винятком .. Але хлопці професійно ставляться до своїх обов'язків, виходять на ігри і тренування. Будемо сподіватися, що зможемо утримати всіх іноземців.

— Є ще іноземці, які бажають покинути клуб?

– Думаю, краще запитайте у них, хочуть вони йти чи ні. Сподіваюсь, що ми усіх втримаємо.

— Прокоментуйте інтерес «Динамо» до Мораеса?

— Якщо цей футболіст забиває другий сезон більше всіх – тоді це якісний гравець.

— Сьогодні тренувався Ніко Кранчар, а в заявці його немає…

— Нажаль, у Ніко була довготривала травма. Взагалі, з приводу заявки: на Суперкубок, ті гравці, які є в строю, які «живі» - ми їх заявили. Зараз ми можемо щодня корегувати цю заявку і ми будемо це робити.

— Коли повернеться Ленс?

– На днях повинен повернутись.

— В якому стані Велозу?

— Працює, тренується.

— Як команда готується до матчу з «Ворсклою»? Сьогодні в тренуванні приймала участь друга команда – це завжди так, чи тільки через те, що відкрите тренування?

— Та ні, ми завжди після гри для гравців, які не отримали ігрову практику, влаштовували гру з молодіжним складом. І минулого сезону, і зараз.

— На скільки Ви розраховуєте на Бертольо, який говорив, що хоче піти?

— Всі говорять, що хочуть піти, але в них є контрактні обов’язки. Клуб, який запропонує хорошу суму за Бертольо – будемо з ним розмовляти.

— Дана схема чемпіонату краща ніж початкова?

— Я не можу сказати, але, напевно, це більш чесно для всіх команд, тому що ті команди які залишаться – тут знову ж питання, а якщо команда з п’ятого місця набере більше очок, то що, вона нікуди не потрапляє? Все-таки, це більш прозора схема і я, особисто, за неї.

— «Динамо» зараз потребує підсилення? Кого ви підшуковуєте, якщо не секрет?

— Секрет. Будь-яка команда має потребу в підсиленні. Особливо та, яка ставить перед собою найвищі завдання.

— Яка лінія має бути підсилена?

— Абсолютно всі, окрім воротарської. У нас достатньо українських голкіперів.

— Коваль натякнув, що підшукуватиме варіанти для продовження кар’єри…

— Будь-які футболісти, які не хочуть терпіти конкуренції та хочуть бути №1 в якійсь іншій команді, - мені не дуже цікаво слухати такі вислови. Я сам коли грав, в нас команді було достатньо футболістів, які були на заміні, не потрапляли до 18-ти і були професіоналами і боролись за місце в основі. Сподіваюсь, наші гравці будуть так само відноситись до своїх обов’язків.

— Сергій Люлька покине команду?

— Ви бачили, Сергія сьогодні немає. Він пішов в оренду.

— Куди, якщо не секрет?

— Швидше за все, в «Говерлу».

— На скільки новий формат Кубку України буде цікавішим?

— Буде цікавіше для вболівальників, адже буде більше ігор.