Андрій Ярмоленко: «Звичайно, на камеру я можу сказати, що я сміливий герой»

Динамо Київ 24 Липня, 19:44
Півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко розповів про те, як ставляться до подій в Україні динамівські легіонери, про конфлікт із Блохіним та оцінив нову форму.

- Ви знаєте ситуацію в «Шахтарі», щодо легіонерів. Яка ситуація в «Динамо»?

- Я думаю, вони бачать, що в Києві тихо і спокійно, що їм переживати нема за що. Так що вони спокійно ставляться до цієї ситуації.

- Вони запитують що трапилося, яка суть конфлікту?

- Цікавляться, але важко їм пояснити. Вони теж переживають, у них тут сім'ї.

- Хотілося б запитати про конфлікт з Блохіним. Як Ви думаєте, чи варто було виносити «сміття з хати»?

- Це не мої справи. Є президент, є Блохін, думаю, вони розберуться. Тим більше, вони ж підписували контракт, там, я думаю, все прописано.

- Як Вам нова форма, відчуваєте себе в ній чемпіоном?

- Чемпіоном буду відчувати себе, коли ми будемо в кожній грі завойовувати по 3 очки. Найголовніше це не нова форма, а щоб у цій формі ми перемагали.

- Якби довелося, готові б були піти на війну?

- Звичайно, зараз на камеру можна сказати, що я такий сміливий герой, а ті люди, які там, вони дійсно герої нашої країни, але кожна людина боїться війни. Тому я не буду зараз говорити, що я сміливий і готовий взяти автомат. Я боюся війни як і всі люди.

- Ви слідкуєте за новинами?

- Звичайно стежу і переживаю за те, що відбувається, за те, що гине стільки людей.