Нагадаємо, Олег Володимирович вирішив отримати від «Динамо» компенсацію за дострокове розірвання контракту.
«Звичайно, цілком допускаю, що головним ініціатором процесу виступив агент, але чисто по-людськи це ніяк не виправдовує... Цікаво, чому він так довго мовчав. Поки б інтерв'ю дати - пояснити позицію, як він усіма силами трудився на користь «Динамо», - написав у конференції на «M