Післяматчева прес-конференція головного тренера «Зорі» Юрія Вернидуба

Динамо Київ 24 Липня, 22:07
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб після перемоги на «Лачі» відповів на запитання журналістів.

Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб після перемоги над «Лачі» відповів на питання журналістів​.

- В першій грі на виїзді в нас був хороший гандикап. Налаштовувалися і на цю гру, щоб не вдарити в бруд обличчям перед своїми вболівальниками. Ті очки, який вийшло набрати по максимуму, вони йдуть в скарбничку України. Тому була відповідальність, хлопці це добре розуміли. Все одно у голові тримався початок українського чемпіонату, нам належить починати з «Металістом» в Запоріжжі. Тому і склад такий, із самого початку намагаємося давати всім ігрову практику, щоб ми витримали цей шлях. Нас покинули два футболісти, третій не з'явився. Два трансфери ми зробили, не стали тримати цих гравців. Мені, як тренеру важко у цій ситуації, ви всі розумієте, ким для нас були Шунич і Данило, це втрати для нас. Яннік Болі після гри в Албанії обіцяв повернутися, казав, що він професіонал, але вийшло, що це тільки слова. Подивимося, може ще повернеться, складно коментувати цю ситуацію.

Я вдячний хлопцям за сьогоднішню гру. Змогли швидко підтвердити свою перевагу. Вдячний тій підтримці, яка була сьогодні. Якщо чесно, я не очікував, що на «Оболонь Арені» буде така підтримка. Сподіваюся, і на наступному етапі нас знову підтримають у Києві. А ми намагатимемося зробити все, щоб вас порадувати.

- Чи знали футболісти, що вболівальники провели перед матчем марш Єдності?

- Авжеж знали. Хлопці спілкуються з вболівальниками. Вони навіть мені говорили, що буде багато вболівальників і з Луганську, і з Києва. Взагалі, у цій ситуації, що склалася, я хочу подякувати Росії за те, що вони допомогли нам, українцям вселити віру. Я рад, що ми єдині, неділимі. І хто б, що не робив, я впевнений у нашому народі і країні. Ми все одно будемо єдині, поборемо всі негаразди.

- Наступний суперник буде сильнішим - «Мольде». Без своїх лідерів і Болі, що ви зможете протиставити цій команді?

- Я вже подивився кілька ігор. Ця команда набагато сильніше. Я дивився як вони грають в своєму чемпіонаті, вони йдуть на першому місті. Обіграють «Русенборг» по 3:1, команда гідна. Добре розберемо, підготуємося. Я впевнений у своїх хлопцях. Ми почали підключати багато молоді, вони конкурентоспроможні, зростають, стають професіоналами. Будемо думати, як зробити, щоб виступити гідно і пройти далі. Для наших хлопців це будуть дуже важливі ігри. Сподіваюсь, ми знайдемо якісь ключики.

- Були чутки про підписання нападника з чемпіонату Франції, а зараз для вас це особливо актуально. На який стадії знаходиться цей трансфер?

- Це справді так. Ми чекаємо нового футболіста з французького чемпіоната, нападника. Переговори пройшли нормально. Наскільки я знаю, в п'ятницю йому повинні відкрити візу і вже наступного тижня він повинен з'явитися у нас.

- Чи є намітки, де продовжить кар'єру Болі?

- Наразі він гравець команди «Зоря». У нього підписаний контракт, який закінчується у лютому 2015-го року. Де він з'явиться? Я не знаю. Трансферн знаходиться у нас. Я вважаю, що потрібно виконувати умови з совістю і до кінця, виконувати контракт. На жаль, у нас не було гідних пропозицій по ньому. У Даніло та Шуніча були, ніхто не збирався нікого тримати. Я добре розумію, що кожен футболіст хоче рости та отримувати ще більше грошей. Я все розумію, але це проблеми Болі. Клуб на поступки не піде.

- Які санкції на нього чекають?

- Це знає лише він, його адвокат та агенти. Я не виходив із ним на зв’язок.

- Була інформація, що ним зацікавилось «Динамо», були якісь пропозиції?

- Якщо б було, ми б йому про це сказали, але я про це не знаю. Ті пропозиції, що приходили на клуб, вони смішні, просто, люди познущатися вирішили над нами та клубом.