Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов
на своїй сторінці у
Facebook поділився враженнями від ново
го домашньо
го комплекту форми «Динамо».
«Дуже гарна форма. За останній час, вважаю, це найкраща біла форма «Динамо». Дай Бог, щоб вона виявилася не тільки гарною, але й фартовою!»