- Спасибі Росії за те, що вони допомогли нам, українцям, вселити віру один в одного і в Єдність країни. Я радий тому, що ми єдині і нероздільні. Хто б що не робив, впевнений, що ми переможемо всі негаразди. Дуже шкода, що таке відбувається на нашій Батьківщині - Луганщині. Дивлячись на те, як звільняють наші міста, сподіваюся, що скоро все закінчиться. Видно, що люди вітають нашу, українську Армію і радіють тому, що знову можуть спокійно налагоджувати своє життя, -
сказав Вернидуб на прес-конференції після матчу з «Лячі», повідомляє офіційний сайт «Зорі»
.