Відомий російський коментатор закликав уболівальників київського «Динамо» набратися терпіння і підтримати нового головного тренера команди Сергія Реброва.
«Реброву потрібно дати, як мінімум, рік. Що стосується запрошення тренера з-за кордону, то хто з іноземців зараз поїде тренувати в Україні? Ну якщо реально на речі дивитися?», - Написав Андронов у своїй конференції на сайті rsport.ru.