На відкритому тренуванні гравці київського «Динамо» побалували вболівальників видовищною грою в тенісбол.
Парі Ярмоленко-Макаренко протистояли Рибалка-Безус.
Інша пара Беланда-Калітвінцев проти Драговіча та Даніло Сілви.
На жаль, переможці пар залишились невідомими.
Автор відео - Ілля Губань