Ультрас «Динамо» грають в своєрідний бульбашковий футбол з фанатами «Гутніка» в перерві матчу.
Нагадаємо, що у минулу суботу, 19 липня, у польському місті Краків, місцевий «Гутнік» приймав другу команду «Динамо». Матч допомогли організувати ультрас киян, які мають давні дружні зв'язки з фанатами польської команди.
До слова, ультрас-матч завершився переконливою перемогою киян 2:4.
Головне дійство вечора, матч «Гутнік» - «Динамо-2» завершився також перемогою киян - 1:6