Юрій Вернидуб: «Болі в «Динамо»? Якби така пропозиція була, то ми сказали б йому про це»

Динамо Київ 25 Липня, 15:16
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб про можливий трансфер нападника Янніка Болі в київське «Динамо»:

- Була інформація, що ним зацікавилось «Динамо», були якісь пропозиції?



- Якби така пропозиція була, ми б йому про це сказали, але я про це не знаю. Ті пропозиції, що надходили до клубу, вони смішні, просто люди познущатися вирішили над нами та клубом.

- Чого ж все-таки чекати від Болі?

- На даний момент він є футболістом луганської «Зорі». Його контракт закінчується в лютому 2015-го року.

- Ви готові його штрафувати?

- Якщо він з'явиться, то так. Є контракт, який він повинен виконувати. Все інше - це його проблеми. Якщо б по ньому було нормальна пропозиція, то, будь ласка - Янніка ніхто тут не намагається втримати. Я говорив про це не один раз. Пропозицій по ньому, які влаштували б і футболіста, і клуб не було.