23-річний півзахисник «Динамо-2» Віталій Каверін наступний сезон на правах оренди проведе в «Говерлі».
У своїй новій команді Каверін виступатиме під номером 24.
Ужгородці внесли екс-гравця «Динамо» в заявку на офіційному сайті УПЛ.
Нагадаємо, що в сезоні 2013/2014 Віталій Каверін провів у складі «Динамо-2» 15 матчів і відзначився одним забитим м'ячем.