Олег Бабаєв. За день до трагедії. ВІДЕО

Динамо Київ 26 Липня, 10:38
Вчора, 25 липня, керівництво, тренери і футболісти «Кременя» зустрілися з уболівальниками. Передсезонна презентація клубу проводилася вперше. Президент, директор і головний тренер команди звернулися до вболівальників, а потім відповідали на запитання присутніх.

Ніхто ще тоді не здогадувався, що це буде остання зустріч Олега Бабаєва з кременчуцькими вболівальниками...

Першим взяв слово саме президент клубу Олег Бабаєв, який заявив, що перед «Кременем» цього сезону ставиться тільки одне завдання - вийти у Першу лігу. За його словами, фінансування клубу виділено в повному обсязі, тому тренери і футболісти можуть зосередитися тільки на грі.

На запитання стосовно інфрастурктури О.Бабаєв зазначив, що стадіон «Дормаш» був переданий у комунальну власність, і керівництво клубу планує до виходу команди в Першу лігу підготувати на цьому стадіоні поле і створити там умови для проведення матчів вищого рівня. Однак в ідеалі, на думку президента, було б проводити матчі на «Політехніці», і він зараз веде переговори з Політехнічним університетом про те, щоб «помінятися» стадіонами і після реконструкції зробити «Політехнік» головною футбольною ареною міста.

- Ви не думаєте переключити свою увагу з «Ворскли» на «Кремінь»? - Запитав один з уболівальників.

- Я серйозно думаю про це останні три роки. На жаль, не все залежить від мене. Ви ж розумієте, хто є генеральним спонсором «Ворскли». У 2009 році, коли на домашній матч «Ворскли» з «Бенфікою» прийшло менше половини стадіону, я розлютився і сказав, що заберу клуб в Кременчук. Я хочу сказати одне: давайте зробимо матеріальну базу і будемо рухатися в цьому напрямку, це було б дуже правильно, таке бажання у мене є, - сказав Бабаєв.

Яка подальша доля очікує на «Кремінь» та «Ворсклу» поки невідомо, але те що полтавчани та кременчужці втратили людину яка вкладала душу і серше в розвиток полтавського футболу залишається неприємним, але фактом.

1927.com.ua по матеріалах www.telegraf.in.ua