Вчора в ході мінометного обстрілу Луганська були зафіксовані попадання в ядро стадіону «Авангард».
«Учора ввечері мені, безпосередньо під час обстрілу «Авангарду», зателефонував черговий стадіону. Відразу ж після обстрілу була зроблена оцінка ситуації. Одна з мін потрапила в нижні ряди шостого сектора. Осколками пошкоджено табло, є три пробоїни. Відбувся розрив міни, безпосередньо на футбольному полі. Утворилася воронка розміром півтора метра і завглибшки близько 20 сантиметрів. Через осколки навколо воронки утворилися борозни різної довжини», - цитує прес-служба луганської команди генерального директора ФК «Зоря» Сергія Рафаілова.
«Крім цього, вибито скло у приміщенні, де у нас перебували монітори відеоспостереження і кризовий пост міліції.»
«Чи постраждав підігрів і система поливу? Поки що сказати важко. На даний момент на стадіоні немає електропостачання, щоб включити полив. Точно так само ми не можемо встановити, чи є розрив електрокабеля, від якого функціонував підігрів.»
«Крім того, в ряді приміщень вибиті вікна. Все інше, здається, не постраждало», - зазачив Рафаілов
(Фото: zarya-lugansk.com)