«Металург» переїде на «Оболонь - Арену»

Футбол України 26 Липня, 12:55
Головний тренер донецького «Металурга» Володимир П'ятенко повідомив, що після поразки якої його команда зазнала на «Львів Арені», керівництво клубу визначилося з новим місцем своєї дислокації.

Головний тренер донецького «Металурга» Володимир П'ятенко повідомив, що після поразки у першому турі від дніпропетровського «Дніпра» (0:2), яке донецький «Металург» зазнав на «Львів Арені», керівництво клубу визначилося з новим місцем своєї дислокації, а також зі стадіоном, де вони будуть проводити свої домашні матчі в чемпіонаті України.

«Після проведеного матчу з «Дніпром» ми залишимося у Львові, будемо тут готуватися до поєдинку другого туру з місцевими «Карпатами». А після цієї зустрічі переїдемо під Київ, в Ірпінь, де і будемо базуватися. Там непогані умови для підготовки.

Що ж до наших домашніх матчів, то, швидше за все, будемо проводити їх у Києві, на «Оболонь-Арені». Це було заплановано заздалегідь, але останнім часом ми чекали відповідного підтвердження», -

цитує П'ятенка metallurg.donetsk.ua.

Нагадаємо, що через війну в східних регіонах України, три донецьких клубу («Шахтар», «Металург» та «Олімпік»), а також луганська «Зоря» змушені проводити домашні матчі внутрішнього чемпіонату в інших містах країни. Маріупольський «Іллічівець» також до останнього моменту шукав притулок, але після того, як ситуація в місті розрядилася, клуб звернувся з проханням перенести всього лише кілька домашніх матчів у гості. І в другому колі планує їх зіграти вже на рідній арені у Маріуполі.