Дієго Марадона: «При мені Мессі грав у п`ять разів краще, ніж при Сабел`ї»

Світовий футбол 26 Липня, 15:54
Колишній головний тренер збірної Аргентини Дієго Марадона заявив, що форвард Ліонель Мессі при ньому грав набагато краще в складі національної команди

, повідомляє Sports.ru





«При мені Мессі грав у п'ять разів краще, ніж при Сабел'ї. І не треба говорити, що зараз він жертвує собою заради команди.



Мені не подобається, що командою керує Сабелья. Всі забувають про Менотті, який не очолює збірну, бо воює з мафією - Федерацією футболу Аргентини», -

сказав Марадона.