Богдан Шуст: «Бути українцем і виступати в російській команді - речі несумісні»

Футбол України 26 Липня, 16:32
Голкіпер «Металіста» розповів про своє ставлення до виступу за будь-який російський клуб.

«Зараз це не актуальне питання. Повністю розділяю позицію Руслана Ротаня, який сказав у інтерв’ю, що на даному етапі бути українцем і виступати в російській команді — це несумісні речі» - цитує Шуста «Український Футбол».