Сьогодні були зіграні два матчі 1-го туру УПЛ. «Чорноморець» приймав новачка чемпіонату «Олімпік», а «Іллічівець», який формально грав вдома, насправді зіграв на полі суперника, в Луцьку.
Луцька «Волинь», яка увесь матч поступалася у рахунку зуміла змінити хід гри і завдяки двом голам зі стандартів наприкинці матчу здобула перемогу з рахунком 2:1
Іллічівець – Волинь 1:2
Голи: Кулач, 6 (з пенальті) – Бікфалві, 87, Бабенко, 90+2
Іллічівець: Гальчук – Бутко, Іщенко, Чижов, Путівцев – Мішнев, Гринь (Федотов, 85) – Оберемко (Яворський, 81), Тотовицький, Чурко – Кулач
Волинь: Кічак – Жуніч, Годований, Воронін, Симінін – Бабенко, Федорчук (Козьбан, 70), Кобахідзе, Мемешев (Задерецький, 46) – Бікфалві – Бохашвілі (Гуменюк, 46)
Одеський «Чорноморець» на відміну від волинян здобув свою перемогу більш ніж впевнено і без особливих труднощів.
Черноморець - Олімпік 4:0
Голи: Балашов, 9, 90+3 (з пенальті), Гай, 45+1, 59
Черноморець: Безотосний, Зубейко, Тейку, Сиваков, Путраш (Опанасенко, 68), К.Ковальчук, Гай (Гречишкін, 74), Аржанов, Балашов, Фомін, Шиндер (Данченко, 46)
Олимпік: Махарадзе, Гришко, Дорошенко, Іванов, Драченко, Доронін, Шеріф, Ситнік (Гельзін, 73), Семеніна (Недоля, 63), Одінцов, Дитятьєв (Міщенко, 71)