Артем Федецький: «За жеребкуванням навіть не стежили»

Футбол України 10 Серпня, 09:21
Захисник дніпропетровського «Дніпра» Артем Федецький прокоментував результати жеребкування 4-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, яка визначила в суперники його команді естонську команду «Німме».
Захисник дніпропетровського «Дніпра» Артем Федецький прокоментував результати жеребкування 4-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, яка визначила в суперники його команді естонську команду «Німме».



«Що я можу сказати про суперника? Напевно, це непогана команда, раз вона стала чемпіоном своєї країни. Але нам, зізнаюся, було все одно, з ким грати. Ми за жеребкуванням навіть не стежили. Ставимося з повагою до всіх команд, але проходити в груповий раунд, вважаю, зобов'язані, хто б не попався в раунді плей-офф », – цитує Федецького офіційний сайт УЄФА.