Алехандро Гомес: «Гадаю, в «Металісті» мене оштрафують, але мені все одно. Не хочеться ризикувати»

Футбол України 27 Липня, 11:39
Півзахисник «Металіста» Алехандро Гомес заявив, що не хоче повертатися до Харкова.

«Зараз я в Аргентині. Клуб хоче, щоб я повернувся і почав тренуватися, але я не збираюся повертатися ще днів п'ятнадцять.

Думаю, мене оштрафують, але мені цілком однаково. Зараз усіма питаннями займається мій агент. Ідея полягає в тому, щоб я пішов в оренду або був проданий.

Знаю, що в Харкові все спокійно. Проте, мій будинок знаходиться поруч з головною площею міста, де проходять всякі акції протесту і демонстрації.

Один раз було, що я потрапив до епіцентру подій, коли їхав на своєму автомобілі. В Аргентині ви не впевнені у своєму майбутньому, а в Україні взагалі йде війна.

Мені не хочеться ризикувати, адже ситуація може ще більше погіршитися. Хочу попросити «Металіст» відпустити мене в оренду або продати», -

цитує Алехандра Гомеса

sports.ru, посилаючись на ole.com.