Гравець дублю «Динамо» та молодіжної збірної України (
U
-19) Євгеній Чумак в інтерв’ю 1927.com.ua розповів про виступи за збірну та поділився планами на майбутнє.
- Які в тебе враження від Чемпіонату Європи?
- Враження дуже хороші. Мені здається, що кожен футболіст мріє зіграти на Чемпіонаті Європи за збірну своєї країни. Це для мене величезний досвід.
- Що завадило команді здобути перемогу у матчі з німцями? Адже моментів було багато.
- На даний момент, німці сильніші ніж ми, і це було видно. Ми намагались зіграти від оборони, і у нас це непогано виходило. Мені здається, що швидкий гол нас дещо «зламав».
- Як тренер налаштовував команду на матчі, як мотивував?
- Він сказав нам, щоб ми зняли з себе вантаж відповідальності і грали у своє задоволення, адже задачу мінімум ми виконали - вийшли на Чемпіонт світу
- Які завдання було поставлено перед початком Чемпіонату Європи?
- Вихід на ЧС. Але після того, як ми обіграли Болгарію, тренер сказав: «Хлопці, а чи не спробувати нам поборотися за перемогу на цьому турнірі?». Всі, звичайно, загорілися і налаштувалися на це.
- Як ти оцінюєш свою гру і гру збірної в цілому?
- Мою гру будуть оцінювати тренери, а гру команди я вважаю дуже хорошою. Команда боролася у всіх матчах і ми дуже хотіли потрапити до півфіналу. Але після того, як дізналися, що серби забили на 90-ій хвилині, в роздягальні всі поникли.
- Як буде проходити підготовка до Чемпіонату світу?
- ЧС через 10 місяців. До того часу у нас ще буде 4-5 товариських матчів, а перед самим чемпіонатом нас зберуть десь за місяць і буде підготовка.
- Ти граєш за «Динамо» Київ. Які твої цілі в цьому клубі?
- Найголовніша ціль - це потрапити в першу команду, але для цього потрібно добре показати себе в дублі та зайняти перше місце в чемпіонаті.
Розмовляла —
Дарина Маневич