Ультрас «Шахтаря»: «Наші дії після Суперкубка стосувалися тільки Срни». ФОТО

Динамо Київ 27 Липня, 14:05
Ультрас «Шахтаря» подякували Львову та Києву, а також прокоментували свою поведінку в кінці Суперкубка України в матчі проти «Динамо».

Ультрас «Шахтаря» подякували Львову та Києву, а також прокоментували свою поведінку в кінці Суперкубка України в матчі проти «Динамо», повідомляє Ultras Shakhtar.

«Суперкубок України, Шахтар Донецьк - Динамо Київ 2-0.

Перемога у складному поєдинку.

Дякуємо Львову, дякуємо Києву! Все було на високому рівні! Дружня та патріотична атмосфера була протягом усього нашого перебування у місті Лева.

Нащі дії після фінального свистка стосувалися виключно нашого «капітана» Даріо Срни, за його весінні вислови (футбол поза політикою, вислови стосовно донецьких фанатів) щодо ситуації в країні на той час.

Ми здивовані, та глибоко стурбовані тим, що хорват, Даріо Срна, який на власні очі бачив події, що відбувалося на його Батьківщині на початку 90х років, так негативно висловлювався щодо патріотичної позиції донецьких фанатів.

Ми вважаємо, що ці весінні вислови в черговий раз зашкодили нашій патріотичній позиції в очах донецького суспільства, та в якійсь мірі привели до цих катастрофічних наслідків, які ми з вами наразі бачимо. Такі вислови ми вважаємо не гідні капітана Донецького Шахтаря та української команди!

З Україною в серці! Слава Україні»