Його підспівували гравці одеської команди і багато вболівальників «чорно-синіх». Коли ж камера показала крупно футболістів донецького «Олімпіка», то виявилося, що в команді ледве ворушив губами в такт тільки голкіпер команди Заур Махарадзе.
Варто зауважити, що серед гравців «Чорноморця» особливо намагався виконувати Віталій Балашов. Молодий і дуже норовливий форвард команди минулий сезон провів в оренді в ужгородській «Говерлі», де він, не виключено, міг стати більш патріотичним. У своєму дебютному після повернення матчі в Одесі Балашов зумів забити два голи - зі штрафного і з пенальті.