Андрій Ярмоленко: «Переживаю за події в Україні»
Гравець «Динамо» Київ Андрій Ярмоленко поділився з передачею «ПроФутбол» думкою про те, що відбувається в Україні.
- Я боюся війни, як, напевно, і всі інші люди. Чи стежу я за новинами? Так. Переживаю за події в Україні, за те, що гинуть невинні люди. Ті люди, що зараз знаходяться там - реальні герої нашої країни.