Екс-наставник київського «Динамо» Юрій Сьомін розповів журналістам видання ИТАР-ТАСС про рівень своєї нової команди - саранської «Мордовії», а також про успіх у київському «Динамо»:
«Я не хочу, щоб ми були залежні від суперника, хочу, щоб ми відштовхувалися від своєї хорошої гри і кращих якостей своїх футболістів. Ми самі повинні чинити на суперника тиск, підкоряти своїй системі гри. Це наш принцип. Ми будемо використовувати ту схему, яка зручна гравцям, ту, яка дозволяє їм комфортніше почуватися на полі.
Я прихильник того, щоб тренер був постійно в хороших кондиціях, як і гравець. А те, що команда нижче рівнем або вище... А хто визначає цей рівень? Зробити це дуже-дуже складно. Коли я прийшов в «Локомотив», команда була в першій лізі. Потім вона стала чемпіоном Росії. Я очолив київське «Динамо», коли воно було на четвертому місці. Я вивів його в чемпіони. Азербайджанська «Габала» зі мною вперше потрапила в єврокубки. Головне для мене - виконати поставлене завдання».