На своїй сторінці у «Вконтакте
», ультрас київського «Динамо» опублікували короткий відеосюжет про підтримку улюбленої команди у матчі з полтавською «Ворсклою».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
На своїй сторінці у «Вконтакте
», ультрас київського «Динамо» опублікували короткий відеосюжет про підтримку улюбленої команди у матчі з полтавською «Ворсклою».