Андрій Шахов: «Згодом ми побачимо більш якісний футбол у виконанні «Динамо»

Динамо Київ 28 Липня, 12:22
Замісник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прокоментував результат матчу 1-го туру УПЛ між київським «Динамо» та полтавською «Ворсклою».

«Перший матч, перша перемога. Заслужена, переконлива, не стільки за рахунком, скільки по грі. Але ніяких висновків, поки тільки збір інформації. Хтось сподобався, хтось - не дуже, хтось більше помилявся, хтось - менше. Нічого страшного. Повторю те, про що писав зі Львова: команда тільки втягується в сезон, і в стартових матчах претенденту на чемпіонство важливо просто не втрачати очки. Згадайте, як «Динамо» почало свій перший сезон при Газаєві: один розгром, інший. А як закінчило? Зараз, завдяки тому, що «Динамо» як володар Кубка України безпосередньо пройшло до групового раунду Ліги Європи, форсувати форму немає необхідності. Матчі проходять раз на тиждень, йде планомірна тренувальна робота, і впевнений, що від гри до гри футболісти окремо і команда в цілому будуть додавати. Так що більш якісний футбол ми напевно побачимо. А поки що головне - очки. Вчора їх «Динамо» здобуло.

«Ворсклі» ж хочу побажати відійти від цієї трагедії, побажати, щоб справа Бабаєва жила, і команда продовжувала, як мінімум, боротися за місце в єврокубках».