Гравець дубля «Динамо» Київ та збірної України (U-19) Артем Бєсєдін в ексклюзивному інтерв’ю сайту 1927.com.ua розповів про враження від Чемпіонату Європи (U-19) та перспективи у київському клубі
- Які емоції у тебе залишились після Чемпіонату Європи і що запам'яталося найбільше?
- Емоцій багато і всі дуже хороші. Хороший рівень як команд, так і умов, в яких ми жили. Більш за все запам'яталася перемога над Болгарією, тоді ми пройшли на ЧС. Мабуть цей момент був найяскравішим на Чемпіонаті Європи.
- Як ти оцінюєш гру збірної України на ЧЄ?
- Завжди можна зіграти краще. Завдання «мінімум» ми виконали, тобто пройшли на ЧС. Звичайно, хотілось вийти з групи, але не вийшло. Зовсім трішки не пощастило, але ми робили все, що було у наших силах.
- Як ти вважаєш, що завадило збірній України здобути перемогу над німцями?
- Підбір гравців в збірній Німеччини значно краще, ніж в інших команд, які грали з нами в групі. Плюс, у німців злагоджена й колективна гра. В цьому матчі необхідно було стрибнути вище своєї голови, щоб піднести щось німцям. До того ж, ми пропустили швидкий гол, через який стало грати в 2 рази важче.
- У тебе були розмови з тренером про твої перспективи у збірній?
- Ні.
- Чого ти очікуєш від Чемпіонату світу в Новій Зеландії?
- Необхідно добре підготуватися до ЧС, допрацювати й виправити ті помилки, які були на ЧЄ. І тоді у нас будуть всі шанси перемогти.
- З ким із партнерів по збірній ти досягнув повного взаєморозуміння?
- З товаришами по клубу, а так начебто з усіма непогано спілкуюся. У збірної гарний колектив і непогана атмосфера.
- Якщо говорити про твою клубну кар'єру, чи надходять тобі пропозиції від інших клубів? В якому ти мрієш грати?
- Надходять чи ні - це поки що неважливо. У мене контракт з «Динамо» Київ і я безмежно цьому радий.
- Тебе з самого приходу в «Динамо» називали одним із найперспективніших гравців. Чого ти хочеш досягти в київському клубі? Яка ціль є найголовнішою?
- Найголовнішою ціллю є потрапляння в першу команду і, звичайно ж, приносити там користь.
Розмовляла - Дарина Маневич