Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився з MatchDay думкою про ліміт на легіонерів.
«Ви зараховуєте себе до прихильників або противників ліміту на легіонерів? Як на мене, саме це обмеження, що приводило до вимушеної присутності у складах хоча б мінімальної кількості українців, допомагає нашим грандам не потонути з розгону - подивився б я на клуб, у якого б разом втекло б людей 15! Такий ось, явно несподіваний ефект - хто ж будує футбол в розрахунку на війну..."-
розмірковує Франков.
"Знаю, знаю: «Ура, очистимося, зробивши ставку на українських футболістів. У нас талановита нація! «У футбольному плані? Дозволю собі деякий скепсис. При всіх недоліках системи селекції та підготовки - напору геніїв якось не відчувається взагалі, ні в якому вигляді - інакше чому б ми хапалися за кожного хлопчину, який ледь видав пару непоганих матчів в чемпіонаті!»
"До речі, ми ж зовсім не усвідомлюємо справжніх масштабів лиха, що спіткало провідні клуби. Питання не тільки і не стільки в тому, чи вдасться повернути втікачів - чи договорами, чи контрактами (як, напевно, сказав би Аль Капоне: «Добрим словом і пістолетом від гарного адвоката можна домогтися набагато більше, ніж просто добрим словом»), чи іншим яким-небудь пряником. Питання в тому, що у них в головах і наскільки вони налаштовані грати, навіть, якщо самі себе переконати в цьому бажанні зуміли... Справа в тому, що багато з тих, хто повернувся або просто дотримали зовнішню сторону, а тим часом ведуть переговори, або цілком здатні приступити до цього відразу, після нового загострення «, -
завершив Франков
.