Головний тренер ужгородської «Говерли» після матчу із львівськими «Карпатами» дав інтерв'ю інформаційному відділу ФК «Говерла», в якому згадав про кадрові втрати команди напередодні старту нового чемпіонату.
«У цьому сезоні нам буде нелегко, не буде тої швидкості, яку давав Ле Тал лек, Кочіш, Буяльський», - зазначив В'ячеслав Грозний.
Нагадаємо, що Віталій Буяльський після виступів на правах оренди за «Говерлу» повернувся в «Динамо», та пройшов повноцінні збори із основною командою. Що стосується іншого динамівця, Сергія Люльки, то він повернувся назад в Ужгород.