Грозний: «У цьому сезоні нам буде нелегко без Буяльського»

Динамо Київ 29 Липня, 10:50
Головний тренер ужгородської «Говерли» після матчу із львівськими «Карпатами» дав інтерв'ю інформаційному відділу ФК «Говерла», в якому згадав про кадрові втрати команди напередодні старту нового чемпіонату.

Головний тренер ужгородської «Говерли» після матчу із львівськими «Карпатами» дав інтерв'ю інформаційному відділу ФК «Говерла», в якому згадав про кадрові втрати команди напередодні старту нового чемпіонату.

«У цьому сезоні нам буде нелегко, не буде тої швидкості, яку давав Ле Тал лек, Кочіш, Буяльський»,

- зазначив В'ячеслав Грозний.

Нагадаємо, що Віталій Буяльський після виступів на правах оренди за «Говерлу» повернувся в «Динамо», та пройшов повноцінні збори із основною командою. Що стосується іншого динамівця, Сергія Люльки, то він повернувся назад в Ужгород.