В зоні АТО загинув фанат «Динамо»

Динамо Київ 29 Липня, 11:36
Під час виконання бойового завдання в зоні АТО, підлі російські найманці та терористи, вбили члена Ультрас «Динамо» Київ.

Про це повідомляють Ультрас «Динамо» Київ на своїй сторінці у «Вконтакте» :

«Нас усіх стало менше... Позавчора в бою з окупантами загинув фанат Динамо, якого всі ми знали, як Ореста. Останні слова, з якими його проводжали: «Мертві сорому не ймуть». Не було йому за що соромитись, він віддав себе Україні і боротьбі до останнього подиху, до останньої краплі крові. Наш рух втратив не просто бійця, а лідера який постійно йшов попереду... Так і загинув в передовому загоні розвідроти батальону Айдар. Вічна пам'ять бійцю! Герої не вмирають...»

Адміністрація 1927.com.ua висловлює щирі співчуття батькам, друзям та знайомим цього хороброго хлопця, який загинув за Україну! Герої не вмирають!