Юрченко: «Завжди хотів бути схожим на Андрія Шевченка»

Динамо Київ 29 Липня, 13:52
Український півзахисник леверкузенського «Байєра» Владлен Юрченко заявив, що його футбольним кумиром завжди був колишній нападник київського «Динамо» Андрій Шевченко.

«Я завжди відчував повагу до Шевченка. Хотів бути схожим на нього. І не має значення, грав він за «Динамо» чи «Мілан». Знаю, що в «Байєрі» у мене є хороші шанси брати участь в матчах Ліги Чемпіонів. Я мрію на власні вуха почути гімн цього турніру, і вся моя робота націлена саме на це», -

наводить слова футболіста

championat.com з посиланням на

інтернет-видання Sportal

.