Як повідомлялося раніше, у розвідці загинув один з бійців батальйону «Айдар» Орест Квач, - передає Цензор.НЕТ.
Стало відомо, що Орест, йшовши за саперами, підірвався на міні.
Хлопець загинув під час виконання бойового завдання. Йому було 23 роки. Він - фан «Динамо», боєць батальйону «Айдар», був у розвідроті.