Відомий російський коментатор, головний редактор «НТВ-Плюс» Василь Уткін прокоментував чутки про можливе позбавлення Росії права проведення чемпіонату світу 2018 року, - повідомляє
gazeta.ua.
«Як ви знаєте, чемпіонат світу ніхто ні у кого ніколи не відбирав. І навряд чи відніме в цей раз. Втім, боятися треба не цього, а того, що до нас ніхто не приїде.
Згадайте, як західноєвропейські країни ревно ставилися до України, яка приймала половину Євро-2012. Скільки ходило чуток, що Україна не здатна організувати турнір, що там расизм. Приїхали. Подивилися. Виявилося, все тут нормально.
Але інша справа, що приїхало реально мало народу», - сказав Уткін в ефірі радіостанції «Ехо Москви».