Відомий телекоментатор Вікт ор Вацко у своїй конференції на
Matchday.ua
розмірковує про можливе підсилення «біло-синіх».
«Я мав на увазі оптимальний для «Динамо» кадровий варіант (коли є два головних форварда, як Мбокані та Ідейє раніше). Думаю, що все ж в сезон «Динамо» увійде, знайшовши заміну Ідейє до закриття трансферного вікна.
З іншого боку, повторю все ту ж зимову думку: я був би радий, якби Артем все ж грав регулярно. Чим більше українців на полі у складах наших топ-клубів, тим краще, на мій погляд, - написав Вацко.