Лекс Іммерс: «Під час матчу з «Динамо» не розумів, що відбуваєтсься»

Динамо Київ 30 Липня, 08:21
Півзахисник «Фейєнорда» Лекс Іммерс напередодні матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Бешикташа» пригадав протистояння дворічної давнини з київським «Динамо» на аналогічній стадії кваліфікації.

Півзахисник «Фейєнорда» Лекс Іммерс напередодні матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Бешикташа» пригадав протистояння дворічної давнини з київським «Динамо» на аналогічній стадії кваліфікації.

- Після того, як ми відкрили рахунок в Києві, «Динамо» значно підвищило темп. Я пам'ятаю, як подумав тоді: що відбувається? Таких високих швидкостей і такого тиску я до цього жодного разу не відчував. Я тільки що перейшов в команду з «АДО Ден Хааг», і тут раптом навпроти мене Мігель Велозу, гравець збірної Португалії. До цього я міг грати в Лізі чемпіонів хіба що на PlayStation.



Втім, виїзна поразка 1:2 залишала хороші шанси в домашній грі. На жаль, вдома ми не використали 300-відсоткові гольові моменти, а «Динамо» забило свій гол у додатковий час, - приводить слова Іммерса Algemeen Dagblad.