Саме це місто Донецької області 27 липня було обстріляне з ракет і мінометів: били по центральній частині райцентру, будівлям пологового будинку, обленерго, залізничних шляхах і житлових кварталах.
Тренер «Динамо» відвіз рідних з Горлівки, як тільки там почалися перші обстріли, хоча ні мама Алла, ні тато Станіслав про це сина не просили.
«Батьки кажуть, що там не страшно. Але я проявив ініціативу. Близько тижня тому забрав їх, і зараз вони вже тут у Києві, живуть у мене. Як довго пробудуть - залежить від ситуації на Донбасі», -
сказав Сергій Ребров «Вестям».
Батьки Сергія Реброва - пенсіонери, але обоє ще працюють. 68-річна Алла Василівна - наставниця ансамблю бального танцю горлівського Палацу дитячої та юнацької творчості. 75-річний Станіслав Іванович - керує гуртком радіозв'язку горлівського Палацу піонерів.
«Робочі місця за ними, звичайно, зберігаються. Але, у зв'язку з цією напруженою ситуацією, ніхто не думає про роботу. Всі хочуть тільки миру і нормального життя», -
каже Сергій.
Дмитро, син тренера «Динамо» і дружина Людмила знаходяться у Великій Британії: 14-річний юнак у Лондоні займається у футбольній школі «Тоттенхема», де Сергій Ребров в 2000-му році починав кар'єру за кордоном.