Мораес: «Динамо? Звідти мені не дзвонили»

Динамо Київ 30 Липня, 13:54
За останні тижні стабільно з'являються чутки відносно майбутнього форварда донецького «Металурга» Жуніора Мораеса. Бомбардир, який наразі відбуває дискваліфікацію, прокоментував ситуацію навколо свого майбутнього.

За останні тижні стабільно з'являються чутки відносно майбутнього форварда донецького «Металурга» Жуніора Мораеса. Бомбардир, який наразі відбуває дискваліфікацію, прокоментував football.ua ситуацію навколо свого майбутнього.

- Жуніор, для початку про київському Динамо. Чи правда, що цей клуб проявляє інтерес?



- Не знаю. Можу лише сказати, що з Динамо до мене ніхто не звертався. Якщо пишуть, що вони зацікавлені, то, можливо, у них були якісь розмови з Металургом, хоча і цього я не можу знати.



- Можете гарантувати, що вересень почнеться для вас в Металурзі?



- У мене контракт з цим клубом, який закінчується взимку.



- Усі футболісти говорять про контракт, але при цьому змінюють клуби.



- Так, але в даному випадку моя доля знаходиться в руках президента Металурга. Якщо він хоче, щоб я швидше зробив ривок у своїй кар'єрі, то дасть мені цю можливість. Якщо ні - так ні, я готовий дочекатися кінця контракту і продовжувати працювати до його закінчення.



- Може, краще вже мерщій закрити цю тему і всі питання вирішити?



- Звичайно. Я думаю, що скоро все вирішиться. Десь на наступному тижні.