За останні тижні стабільно з'являються чутки відносно майбутнього форварда донецького «Металурга» Жуніора Мораеса. Бомбардир, який наразі відбуває дискваліфікацію, прокоментував football.ua ситуацію навколо свого майбутнього.
- Жуніор, для початку про київському Динамо. Чи правда, що цей клуб проявляє інтерес?
- Не знаю. Можу лише сказати, що з Динамо до мене ніхто не звертався. Якщо пишуть, що вони зацікавлені, то, можливо, у них були якісь розмови з Металургом, хоча і цього я не можу знати.
- Можете гарантувати, що вересень почнеться для вас в Металурзі?
- У мене контракт з цим клубом, який закінчується взимку.
- Усі футболісти говорять про контракт, але при цьому змінюють клуби.
- Так, але в даному випадку моя доля знаходиться в руках президента Металурга. Якщо він хоче, щоб я швидше зробив ривок у своїй кар'єрі, то дасть мені цю можливість. Якщо ні - так ні, я готовий дочекатися кінця контракту і продовжувати працювати до його закінчення.
- Може, краще вже мерщій закрити цю тему і всі питання вирішити?
- Звичайно. Я думаю, що скоро все вирішиться. Десь на наступному тижні.