У матчі «Дніпро» - «Копенгаген» сталася сутичка між фанатами команд. ВІДЕО

Динамо Київ 30 Липня, 19:26
Під час дебюту «Дніпра» у ЛЧ хлопці з фан-сетору дніпрян забігли до гостьового сектора з намірами розпочати сутичку.

Під час дебюту «Дніпра» у ЛЧ хлопці з фан-сектору дніпрян забігли до гостьового сектора з намірами розпочати сутичку.

Фанам «Копенгагена» довелося сховатися у під трибунному приміщенні. На щастя, вгамувати конфлікт вдалося стюартам. Проте, саме через цю сутичку матч було відкладено на 10 хвилин.