Після матчу «Дніпро» - «Копенгаген» Артем Федецький дав ексклюзивне інтерв’ю «1927.com.ua».
- Декілька слів по матчу?
- Температура - 29, дві команд грали, 0:0 - рахунок.
- Чи задовольнив такий результат команду?
- На половину. Не пропустили, шкода, що не забили, моменти були.
- Чи бачили ви, що відбулося у перерві між фанатами і наскільки це вплинуло на психологічний стан гравців?
- Наскільки я бачив, у перерві біля поля ринг ставили, мав бути боксерський бій між фанатами «Копенгагена» і фанатами «Дніпра»
(сміється)
.Якщо чесно, ми були в роздягальні, уваги на це не звертали, а просто готувалися до другої половини от і все.
- Тобто те, що вас спочатку вивели на другий тайм, а потім завели знову у під трибунне приміщення, не вплинуло на психологічний стан якийсь?
- Як під конвоєм нас вивели, так під конвоєм і завели, щоб нас ніхто не вкрав
(сміється)
. Не вплинуло абсолютно.- Наскільки в сьогоднішньому матчі не вистачало Зозулі, адже не забили?
- Звичайно Роми не вистачало, Рома хороший гравець. Подивимось, дай Бог ми зіграємо вдало у другому матчі відповіді і Зозуля нам обов’язково допоможе у наступному матчі.
Спілкувався - Тарас Панченко