Наставник луганської «Зорі» Юрій Вернидуб поспілкувався з пресою напередодні матчу Ліги Європи з «Мольде». Нагадаємо, перший поєдинок 3-го кваліфікаційного ранду ЛЄ відбудеться завтра о 20:30 за Києвом.
«Завтра нам належить зіграти проти досить серйозного суперника з норвезького чемпіонату. Це клуб набагато серйозніший, ніж албанська «Лячі». Багато переглянув ігор «Мольде», ознайомився зі стилем гри суперника, тактикою. Не дарма норвежці зараз лідирують у чемпіонаті з хорошим відривом від переслідувачів. Гра буде складною. Але на матчі з такими командами я дивлюся з оптимізмом. Чим сильніший супротивник, тим цікавіше грати. Постараємося докласти максимум зусиль, щоб здобути прийнятний результат і потішити вболівальників, які вирішать відвідати матч. Нам потрібна перемога, хоча і команда «Мольде» теж про це мріє. Запрошую всіх вболівальників прийти на цю зустріч.
На 90% я визначився зі стартовим складом. Всі здорові, готуємося в звичайному режимі. Після гри з «Металістом» залишився неприємний осад. На мій погляд, ми не повинні були програвати. Але це футбол. Хлопці вже заспокоїлися і з нетерпінням чекають гру з «Мольде». У нас насичений графік зараз, але в цьому нічого страшного немає. Ми самі прагнули в Лігу Європи і знали, що буде непросто. Зобов'язані все пройти і відчути на собі. Настрій дуже серйозний. Розуміємо, що нас чекає».