36-річний нападник Давид Трезеге, який продовжить кар'єру в індійському клубі «Пуна Сіті», виступатиме за нову команду впродовж трьох місяців, - інформує «СЕ«.
Про це повідомив сам екс-форвард збірної Франції.
- Я пробуду в Індії три місяці, поки не закінчиться чемпіонат, - наводить ansa.it слова Трезеге.
- У мене з'явилася можливість познайомитися з новим футболом і новим, дуже цікавим життям.
Я відчуваю, що готовий до цієї подорожі.
Нагадаємо, раніше згоду перебратися до Індії дали Робер Пірес, Хоан Капдевілья і Фредді Юнгберг.