Форвард «біло-синіх» Андрій Ярмоленко так прокоментував результат жеребкування раунду плей-офф Ліги Європи, згідно з яким у суперники йому і його партнерам дістався казахстанський ФК «Актобе»:
- Ми повинні вигравати іпроходити далі. Я це говорив до жеребкування, повторю і після нього. Київське «Динамо» зобов'язане бути в групі! Всякоманда тієї ж думки. Додати мені більше нічого, - цитує Ярмоленка www.uefa.com