Віце-голова дисциплінарного комітету УЄФА Джим Хансен повідомив, що інцидент на матчі Ліги чемпіонів між «Дніпром» і «Копенгагеном» буде розглянутий протягом 14 днів, повідомляє «Трибуна
».«Запит «Копенгагена» буде розглядатися протягом двох тижнів, а дисциплінарний комітет збереться в середині серпня.
Ми отримали опис подій від інспектора матчу і «Дніпро» відповідатиме за безлади. Адже за ті події відповідає клуб, незважаючи на те, що матч був зіграний в Києві.
Українці пришлють звіт про те, що сталося, а УЄФА буде розбиратися з ситуацією », -
сказав Хансен.